Kontakt oss

Administrasjonen

Cecilie Hagby
Daglig leder
m: 92430993
cecilie@svelviksand.no

 

Dolores Coelho
Regnskapssjef og lønnssjef
m: 40402949
dolores@svelviksand.no

Svelviksand har et mål om å effektivisere fakturabehandlingen så godt det lar seg gjøre.                        
Hvis dere ikke har mulighet til å sende faktura i EHF format vil vi gjerne ha faktura som PDF-vedlegg i epost til faktura@svelviksand.no

Hurum

Svelviksand AS
Fjordveien 21b
3490 Klokkarstua

hurum@svelviksand.no
Telefon: 32792300

Lise Wiik
Kundemottaker/
Økonomimedarbeider
lise@svelviksand.no

Kåre Pettersen
Bryggeformann
kaare@svelviksand.no

Even Stavnes
Formann
even@svelviksand.no

Hønefoss

Svelviksand AS
Follummoveien 38
3516 Hønefoss

honefoss
@svelviksand.no

Telefon: 32109740

Elise Gunnarson
Kundemottaker/
Økonomimedarbeider
elise@svelviksand.no

Linn Baksvær
Kundemottaker
honefoss@svelviksand.no

Karl Erik Teslo
Avdelingsleder
karl-erik.teslo@stangeindustri.no

Tønsberg

Svelviksand AS
Kaigaten 6
3112 Tønsberg

petter@svelviksand.no
Telefon: 33313250

Petter Landsrød
petter@svelviksand.no